![]() |
Музично-меморіальний музей
|
||||||
|
Понеділок, 02 березня, 2009
Триває конкурс на кращу казкуМузей Соломії Крушельницької оголосив конкурс на кращу казку про музичні інструменти. До участі в конкурсі приймаються авторські казки дітей шкільного віку, які відвідали наш Музей з екскурсію та отримали музейну поштівку "Учасник конкурсу". Термін прийому робіт – до 31 травня 2009 р. Результати конкурсу будуть оголошені 1 вересня 2009 р. Усі роботи будуть вміщені на сайті Музею для обговорення. Бажаємо успіхів! Чарівне місто Роксоляна Потопник
Олег Буклів
Христина Лобода
Чарівна сопілка
Давним давно в зелених лісах Карпат жила гуцульська сім’я. У них була донька гарна прегарна, але дуже вередлива.
Одного разу в ті краї завітав гарний хлопець жебрак з сопілкою. Він почув про красу красної дівиці і постановив покорити її своєю музикою. Найнявшись садівником до господаря, побачивши дівчину, сопілкар одразу закохався в неї. Тому він ще натхненніше йде до своєї мети. Одного разу, коли в саду сиділа прекрасна дівчина і милувалась своїми квітами, хлопець почав грати на своїй сопілці, дівчина одразу закохалася в музику і хлопця.
Потім батько дав благословення і вони жили довго і щасливо.
Магоцька Анастасія
Сила музичного інструменту!
Колись давно у далекому від всіх маленькому містечку жив старенький, бородатий дідусь, який мав доньку. Вони жили дуже бідно, але дідусь Степан, ще коли він був молодий, грав на скрипці.
Дівчина була молода, і якось вона захворіла на дуже важку і невиліковну хворобу. До неї приїжджали лікарі з різних куточків світу. Вони випробували навіть ліки, яких тільки винайшли. Родичі дівчини дуже переживали за неї. Вони вже думали, що вона померла. Який лікар тільки не приходив, він завжди говорив, що хвороба не виліковна.
Зневірений дідусь був дуже розчарований. І з горя, витягнув свою скрипку і почав грати давню забуту мелодію. Він грав настільки гарно, що донька, яка захворіла, вилікувалась від сили музики.
Ось що може зробити сила музики.
Мацелюх Анна
Дівчинка і сопілка
Жила собі дівчинка, яка мала сопілочку. І зустріла дівчинка у саду чарівника, який перетворив маленьку сопілку на велику. І злякалася дівчинка сопілки та й втекла від неї! Сопілка хотіла знайти собі нового господаря, але знову усі її боялися! Тоді дівчинка попросила того чарівника, щоб той перетворив її сопілку на маленьку. Чарівник послухав її і перетворив!
Усі дуже зраділи.
Через декілька днів було свято Св. Валентина. І там зібралися усі боги любові, мудрості і т. д. Було дуже весело. А також був сольний виступ “Дівчинки із сопілкою”!
І дівчинці дали приз на якому було написано: “У цієї сопілки найбільша сила музики!”.
Дуда Галина
Скрипка
Коли настав передконцертний вечір, всі інструменти почали сперечатися, хто найкраще зіграє на концерті. Сопілка сказала: “Мене знають повсюду, я причаровую всіх своєю мелодією! І тому я виграю”.
І тут озвалось піаніно: “Подивись на себе, яка ти, а який я. Коли я граю, мою музику слухають усі і я відома по всьому світі. Тільки я виграю!”
А труба сказала: “А вже коли я граю, то мою музику чути по всьому місту! У вас немає шансів! А чому ти мовчиш? – озвалась вона до скрипки.”
– Мене полюбляють слухати не всі, я граю не дуже голосно. Я можу і не причарувати нікого.
– З такою музикою ти не виграєш!
Коли почався концерт, всі інструменти почали вигравати:
Піаніно так вихвалялось, що розстроїлось, сопілка поламалась, а труба почала так голосно грати, що у всіх позакладало вуха.
А коли почала грати скрипка, то всі аж заслухались.
Вона всіх причарувала, помірно грала і дуже гарно грала. І вона виграла на цьому концерті. Вона не надіялась виграти.
Люди так її полюбили, що скрипку взнали по всьому світі. Ця скрипка мала велику силу інструмента.
Білецька Христина.
Учні 6 класу Гімназії Блаженного Климентія Шептицького, м.Львів |
|
|||||
Довідка для відвідувачів:Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької79007, м. Львів, Експозиція музею працює щодня Порядок проведення екскурсій у СУБОТУ, НЕДІЛЮ та НЕРОБОЧІ ДНІ:
Вхідний квиток:
Екскурсійне обслуговування для всіх категорій відвідувачів – Відділ: Меморіальний музей Станіслава Людкевича79011, м. Львів, вул. С. Людкевича, 7. Музей приймає відвідувачів у п’ятницю і неділю з 10.00 до 17.00 Екскурсії – за попереднім замовленням Вхідний квиток:
Екскурсійне обслуговування для всіх категорій відвідувачів –
|