Вівторок, 21 червня, 2011

23 червня 2011 р, четвер, 16.00 - відкриття фотовиставки "Мій Львів"

Львів – особливе місто. У ньому неповторно поєдналися минуле і сучасність, традиції культур багатьох народів. Відомий туристичний центр, Львів здавна приваблює гостей з різних країн та інших міст нашої держави. Кожен бачить це місто по-своєму. Особливо цікавим є сприйняття старовинного міста молодими людьми, ровесниками незалежної України. Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові започатковує цикл фотовиставок “Мій Львів”, присвячених Дню конституції. Авторами цьогорічної виставки є молоді львівські митці Христина Білавич, студентка ІІ курсу Національного Університету "Львівська політехніка" (факультет дизайну) та Олекса Мисько, студент IV курсу Львівської національної академії мистецтв (факультет декоративно-прикладного мистецтва, спеціальність художня обробка металу).
Роботи Христини Білавич та Олекси Миська неодноразово виставлялися на різноманітних виставках.
Христина Білавич була учасницею виставок учнів Львівської дитячої художньої школи ім. О. Новаківського у Львівському Палаці мистецтв (2003 р.) та Львівському музеї фольклору та етнографії (2004 р), виставки “Мистецький світ Христини Білавич і Гордія Пасічника” (2005 р.) у Музеї С.Крушельницької.

Олекса Мисько – учасник багатьох мистецьких виставок, симпозіумів, зокрема, конкурсу “Захисти любов” (переможець у номінації “Проект сіті-лайтів”, Львів, 2006 р.), виставки "Від Еммануїла до Еммануїла" (Київ, 2009 р.), симпозіуму снігової скульптури (Львів, 2010 р.), молодіжної виставки “Сучасна скульптура” (Львів, 2011 р.).

Довідка для відвідувачів:

Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької

79007, м. Львів, вул. С. Крушельницької, 23.
Тел. 38(032) 261 04 76, тел/факс 261 04 74
e-mail: [email protected]

Експозиція музею працює щодня з 10 до 17 год.

Порядок проведення екскурсій у СУБОТУ, НЕДІЛЮ та НЕРОБОЧІ ДНІ:

Група – до 15 осіб

Екскурсійне обслуговування для всіх категорій відвідувачів – 100 грн.

Відділ: Меморіальний музей Станіслава Людкевича

Тел.: 38 (032) 276 96 12
e-mail:  [email protected]

Музей приймає відвідувачів у п’ятницю і неділю з 10.00 до 17.00

Екскурсійне обслуговування для всіх категорій відвідувачів – 50 грн.