П'ятниця, 13 травня, 2011

18 травня - Міжнародний день музеїв

День відкритих дверей з 10.00 до 17.30

18 травня у Міжнародний день музеїв Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові проводить День "при-Відкритих" дверей. Запрошуємо відвідувачів оглянути виставку "За лаштунками музею", стати її співавтором, відчути себе в ролі музейника.
Музей – це лише ілюзія спокою, тиші. Відвідувач бачить маленьку верхівку айсберга музейної професії – слухає розповідь екскурсовода і розглядає експонати. Насправді тут день-у-день вирує життя, кипить робота. Музейники будують виставки, пишуть статті, виступають з лекціями, доповідями на конференціях, наукових читаннях, проводять музейні тренінги, семінари, інтерактивні уроки, презентації, складають проекти, а ще – плани і звіти, листи, накази, розпорядження, ведуть фінансово-господарську діяльність, а ще – охороняють музей, підтримують чистоту, а ще... творять вірші, пісні, грають, співають, малюють, випікають солодощі і традиційний Уродинний торт на День народження Соломії Крушельницької, якого так чекають львів’яни.
А хто з відвідувачів має уяву про фондову роботу музею? Адже для того, щоб якась пам’ятна річ стала експонатом (тобто, потрапила до глядача), вона проходить довгий шлях від пошуку, придбання (тоді вона стає вже музейним предметом), обліку, наукового опрацювання до популяризації через експонування, публікації тощо. А таких музейних предметів є десятки тисяч і кожен з них зафіксований на кількох рівнях фондової документації!
У день професійного музейного свята пропонуємо відвідувачам зануритися в особливу атмосферу музею. Увімкніть фантазію, почуття гумору, сміливість і ... відчуйте себе в новій ролі.
Ауру свята доповнить перформанс "За лаштунками концерту" за участю львівських музикантів, який відбудеться орієнтовно між 14.00 і 16.00.

Контактна особа
Роксоляна Пасічник,