Понеділок, 11 квітня, 2011

15 квітня 2011 р. о 16.00 - відкриття виставки, присвяченої 125-річчю від Дня народження піаніста Тараса Шухевича

Тарас Шухевич - відомий галицький піаніст та педагог, чоловік племінниці С.Крушельницької - Ольги Бандрівської.  Виступав у концертах як соліст, а також як учасник камерних ансамблів з Романом Савицьким, Романом Криштальським, Євгеном Перфецьким, Петром Пешничкою і концертмейстер видатних співаків – Михайла Голинського, Одарки Бандрівської та ін. Серед його учнів - Аанатолій Кос-Анатольський, Марія Пшеничка-Загайкевич, Оксана Нижник-Попіль. Любов Коссак-Баб’юк, Ігор Соневицький, Роман Шухевич (Тарас Чупринка).

На виставці будуть представлені архівні матеріали - фотографії, програми концертів, нотні видання, рукописи з фондів Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької, а також з приватних колекцій доцента Марти Сидор і професора Наталії Кашкадамової.

У Відкритті виставки візьмуть участь викладачі Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка Марта Сидор, Наталія Кашкадамова, Олександр Козаренко

Модератор - Данута Білавич