Четвер, 03 жовтня, 2019

3 жовтня - Науково-практична конференція "Меморіальні музеї сьогодні"

1. Слово привітання.
Галина Тихобаєва, директор Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові

2. Досвід співпраці Меморіального Будинку-музею академіка Д. І. Яворницького з меморіальними музеями Львова.
Яна Тимошенко, завідувач відділу "Меморіальний будинок-музей Д.І. Яворницького" Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І.Яворницького.

3. Знаменні дати в діяльності Музею Соломії Крушельницької: на матеріалах з фонду Історії музею.
Олександра Кирик, старший науковий співробітник Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові

4. Відроджуючи традиції Мистецької школи Олекси Новаківського: культурологічні вечори у творчій майстерні художника і педагога
Ірина Різун, завідувач Художньо-меморіального музею Олекси Новаківського

5. Із досвіду роботи Музею Соломії Крушельницької з колекціонерами.
Ірина Криворучка, головний зберігач фондів Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові

6. “Новітні сторінки в діяльності Художньо-меморіального музею Івана Труша. Відкриття оновленої експозиції з нагоди 150-ти ліття від дня народження маестро”.
Роксоляна Козак, завідувач Художньо-меморіального музею Івана Труша.

Перерва на чай/каву

7. Мистецька школа Олекси Новаківського: її приятелі та меценати
Олександр Шейко, молодший науковий працівник Художньо-меморіального музею Олекси Новаківського

8. Сторінками фестивалю “В гості до Станіслава Людкевича”
Мар’яна Зубеляк, старший науковий співробітник Меморіального музею Станіслава Людкевича

9. Співпраця Музею Соломії Крушельницької з навчаль-ними закладами Львова: здобутки й перспективи
Данута Білавич, завідувач наукового відділу Музично-меморіального музею С. Крушельницької у Львові.

10. Життя і звершення через призму музейної експозиції: особовий фонд о. Михайла Немелівського у Музеї сакрального мистецтва та історії переслідуваної церкви Державного історико-архітектурного заповідника у Бережанах.
Володимир Парацій, старший науковий співробітник Бережанського краєзнавчого музею (Тернопільська область)

11. Презентація авторської екскурсії з використанням технік коучингу “Соломія Крушельницька. Творення особистості”
Роксоляна Пасічник, старший науковий співробітник Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові