П'ятниця, 30 серпня, 2019

7 вересня 12.00 – Фестиваль «Фонду Міхаеля Стріхаржа»: фінал «XVIII.Конкурсу Фонду Міхаеля Стріхаржа для молодих виконавців - Перший Гонорар» (скрипка і фортепіано)

Від 6-го до 11-го вересня у Львові відбудеться фестиваль німецького «Фонду Міхаеля Стріхаржа»,присвячений юнацькій музичній творчості. Фестиваль - щорічний, проводиться кожного року в іншому місті України.

У програмі цьогорічного фестивалю - фінали 4-х конкурсів: фінал «Конкурсу на отримання Стипендій Фонду Міхаеля Стріхаржа» (скрипка,альт,віолончель); фінал «XVIII.Конкурсу Фонду Міхаеля Стріхаржа для молодих виконавців - Перший Гонорар» (скрипка і фортепіано); фінал «Конкурсу Фонду Міхаеля Стріхаржа - Європа музична» (скрипка,фортепіано, акордеон); фінал «IV.Конкурсу Фонду Міхаеля Стріхаржа для молодих оперних співаків - Премія імені Ріхарда Вагнера і Премія Корона Баварії»,під час цього вокального конкурсу відбудеться,вперше в Україні,урочистість вручення «Міжнародної премії імені Джузеппе Верді» відомому українському оперному співаку Миколі Шуляку. Останнім проектом фестивалю буде відкритий Майстерклас професора Міхаеля Стріхаржа для скрипалів.

7 вересня у Музеї Соломії Крушельницької екскурсії проводитися не будуть - експозиція буде зачинена у зв’язку з проведенням Фестивалю.