Понеділок, 03 червня, 2019

1 червня відбулося погашення марки і конверта

1 червня 2019 в Музеї Соломії Крушельницької з ініціативи Романа Фернези відбулася цікава подія – погашення офіційної марки та конверта фестивалю Leopolis Grand Prix 2019 та презентація поштівки "Соломія Крушельницька – перша жінка українка за кермом". Оригінал фото, з якого виготовлена поштівка, знаходиться в експозиції Музею.

Під час презентації поштівки відбулася дискусія експертів, метою якої було визначення марки автомобіля С.Крушельницької, зображеного на фото. Прозвучало дві думки: Fiat і Benz, але остаточне рішення ще попереду. Єдине, в чому зійшлися експерти, що це точно не Ford, як вважалося раніше...
Учасники заходу: Роман Фернеза (м. Львів) – філателіст , співорганізатор Леополіс Гран Прі, віце-пезидент АФК "ЗАЗ-Козак", голова КІТЗ ФАУ; Василь Панкратов (м. Дніпро) – автомобільний реставратор, фахівець з автомобілів довоєнного часу, офіційний експерт КІТЗ ФАУ; Констянтин Широкун (м. Олександрія) – офіційний експерт КІТЗ ФАУ, Сергій Іванов (м. Київ) – філателіст, автомобільний журналіст, оглядач., Андрій Пилюх (м. Львів) – філателіст, засновник і видавець «Козацької пошти».
Працівники музею висловлюють вдячність усім причетним, а особливу п. Роману Фернези за виготовлення поштівок.