Понеділок, 22 жовтня, 2018

20 жовтня 2018 - Вечір спогадів про Ігоря Соневицького

20 жовтня в Музеї Соломії Крушельницької відбувся Вечір спогадів про українського композитора зі Сполучених Штатів Америки Ігоря Соневицького (1926-2006). Ігор Соневицький працював у різних ділянках музичного життя - як композитор, музикознавець, піаніст-концертмейстер, диригент,  організатор музичного життя.

Своїми спогадами про митця поділилися доктор мистецтвознавства Стефанія Павлишин, композитор Мирослав Скорик, композитор і музикознавець Олександр Козаренко, доктор мистецтвознавства Юлій Ясіновський, гімназійний товариш І. Соневицького Роман Слиж, вдова композитора Наталія Соневицька.

Доповнили атмосферу Вечора музичні твори у виконанні заслуженої артистки України, солістки Львівської національної філармонії Наталії Дитюк, Олени Владиславської (партія фортепіано) та піаністки Лілії Дацини.

На фото - учасники Вечора (ліворуч): Олександр Козаренко, Роман Слиж, Мирослав Скорик, Стефанія Павлишин, Наталія Соневицька, Наталія Дитюк, Лілія Дацина, Олена Владиславська, Юрій Ясіновський.

На завершення Вечора був продемонстрований відео-фільм, створений за сприяння і за безпосередньої участі п. Наталії Соневицької: "Життя і творчість Ігора Соневицького"