Субота, 07 квітня, 2018

13 квітня, п’ятниця - Концерт Мечислави Черсак-Гой "Співзвуччя в часі"

Мечислава Черсак-Гой запрошує на доброчинний концерт, що відбудеться 13 квітня о 16.00.

Вхід за квитками до музею.

Довідка:
Мечислава Черсак– співачка, музикант, Майстер Живоспіву.
Народилася в музичній родині, батько і мати – композитори, з двома рідними сестрами змалечку співали, і тепер усі троє професійні музиканти.
Випускниця Інституту мистецтв (клас бандури) Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського (м. Одеса).
Послідовниця і палка прихильниця вокальної школи і творчості Соломії Крушельницької, духовна зустріч з якою суттєво і Доленосно вплинула на особисте Призначення і творчий Шлях Мечислави.
Стажувалась у визнаних майстрів оперного мистецтва, таких як народна артистка України Лариса Зуєнко та інших, а становлення як співачки відбувалось в Одеському Національному театрі опери та балету.
Засновниця унікального напрямку в вокальному мистецтві – Живоспіву (енергетичного співу). Це музичний стиль, який представляє собою своєрідний синтез, гармонійне поєднання кращих традицій оперного, духовного і архаїчного (зцілюючого) співу.
Автор популярної ефективної методики розкриття і розвитку голосу, системи тренінгів особистого росту, а також книги "Живоспів – зцілення душі та тіла".
Близько 10 років займається концертною і просвітницькою, тренінговою діяльністю.
Лауреат вокальних конкурсів, дипломант Міжнародного конкурсу оперних співаків ім. Соломії Крушельницької (2009).