Середа, 13 грудня, 2017

21 грудня, четвер - концерт L`Echo de Paris

Запрошуємо на концерт Альони Декуші (фортепіано) за участю Вероніки Александрової. У програмі - фортепіанні твори Жана-Філіпа Рамо, Фридерика Шопена, Клода Дебюссі, Ґабріеля Форе.

Початок о 17.00. Вхід вільний

Альона Декуша
В 2016 р. закінчила асистентуру-стажування по класу клавесина ( НМАУ ім. Чайковського у Києві).
Альона є лауреатом міжнародних конкурсів, серед них Міжнародний конкурс молодих піаністів пам`яті Володимира Горовиця, група «Горовиць-дебют» (Київ), ХІ Міжнародного конкурсу ім. Юліуша Зарембського, в категорії камерний ансамбль (Варшава), Міжнародного конкурсу «Мистецтво ХХІ століття» (Ворзель)
Брала участь у міжнародних фестивалях «Muzyka w świetle księżyca» (Бидгощ, Польша), «Діалог культур» (Київ), «Київські літні музичні вечори» (Київ), «Музичні прем`єри сезону», Міжнародному фортепіанному форумі «Bieszczady bez granic» (Санок, Польща).
Вдосконалювала свою майстерність під орудою видатних музикантів таких як Анджей Ясінський, Катажина Попова-Зидронь, Ельжбєта Стефанська, Марек Топоровський, Станіслав Джевєцкі (Польща), Юджин Індіч (США), Міхаіл Воскресєнский та Ірина Румянцева (Росія), Зузана Паулехова-Нідердорфер (Словаччина-Австрія), Валерій Козлов (Україна), Крістофер Стембрідж (велика Британія).
Постійно виступає з концертами, як солістка, так і в складі ансамблів на території України, Польщі, Словаччини.
З 2013 р. виступає у складі фортепіанного ансамблю Aleksandrova&Dekusha Piano Duo.

Довідка для відвідувачів:

Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької

79007, м. Львів, вул. С. Крушельницької, 23.
Тел. 38(032) 261 04 76, тел/факс 261 04 74
e-mail: [email protected]

Експозиція музею працює щодня з 10 до 17 год.

Порядок проведення екскурсій у СУБОТУ, НЕДІЛЮ та НЕРОБОЧІ ДНІ:

Група – до 15 осіб

Екскурсійне обслуговування для всіх категорій відвідувачів – 100 грн.

Відділ: Меморіальний музей Станіслава Людкевича

Тел.: 38 (032) 276 96 12
e-mail:  [email protected]

Музей приймає відвідувачів у п’ятницю і неділю з 10.00 до 17.00

Екскурсійне обслуговування для всіх категорій відвідувачів – 50 грн.