Вівторок, 07 листопада, 2017

9 листопада - 10 грудня 2017 року - виставка SOLOMIYA

З нагоди ХVІ міжнародного фестивалю оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької у Музеї оперної Діви демонструватиметься виставка художніх робіт, присвячена 145-річчю від дня народження співачки. Виставка проводиться під патронатом благодійного фонду «Україна - це ми», який є організатором міжнародного мистецького проекту SOLOMIYA. На виставці будуть представлені живописні полотна, авторами яких є відомі українські художники – Богдан Бринський, Тетяна Красна, Віктор Горяєв, Олександр Мельников, Костянтин Могилевський, Олександр Ольхов, Андрій Потурайло, Ірина Проценко, Панас Титенко, Олександр Храпачов, Олена Яковенко. Експозиція виставки розгорнута у двох залах – Музичному салоні Музею Соломії Крушельницької та у дзеркальній залі Львівської національної опери.

Відкриття виставки відбудеться у четвер 9 листопада:

о 14 годині у Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької

о 16 годині у Дзеркальній залі Львівської національної опери