Субота, 21 жовтня, 2017

24 жовтня - Благодійний концерт вокальної музики

5 жовтня 2017 року з вини мешканців третього поверху сталося масштабне залиття двох експозиційних кімнат Музею Соломії Крушельницької. Пошкоджено десятки експонатів, знищені розписи стелі, стіни і паркет ХІХ століття. Приятелі Музею, шанувальники таланту Соломії Крушельницької відгукнулися на нашу біду. До музею звернувся Віктор Янковський, який зініціював проведення благодійних концертів у фонд Музею. Відгукнулися студенти і викладачі Львівської національної академії ім. М.В.Лисенка, Львівського музичного коледжу ім. С.П.Людкевича, приватні особи, які готові матеріально і морально допомогти музею.
МИ ЩИРО ВДЯЧНІ УСІМ ЖЕРТВОДАВЦЯМ, ПРИЯТЕЛЯМ ЗА ДОПОМОГУ І ПІДТРИМКУ В ЦЕЙ СКРУТНИЙ ДЛЯ НАШОГО МУЗЕЮ ЧАС!

Тимчасово відвідувачів не приймає