Четвер, 03 серпня, 2017

6 серпня, неділя. Концерт скрипаля Назара Федюка.

Запрошуємо на концерт скрипаля Назара Федюка. Початок о 16.00

Програма
Й.-С. Бах Адажіо соль мінор
Н. Паганіні каприс №1
Н. Паганіні каприс №4
Н. Паганіні каприс №5
Н. Паганіні каприс №7
Н. Паганіні каприс №17
Н. Паганіні каприс №24
К Ліпінські Адажіо

Федюк Назар
скрипка

У 2010 році закінчив Львівську середню спеціалізовану музичну школу-інтернат ім. С. Крушельницької (клас Володимири Шургот)
У 2015 році закінчив з відзнакою Львівську національну музичну академію ім. М. Лисенка.
Зараз Назар навчається в магістратурі HEMU - Haute École de Musique de Lausanne (Вища школа музики Лозанни, Швейцарія) у класі всесвітньо відомого професора Павла Вєрнікова - українця з Одеси, учня школи Столярського та легендарного скрипаля XX століття Давіда Ойстраха.

Назар Федюк є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів, серед них:
- Лауреат I премії 46 конкурсу світової федерації - WFIMC «International Jeunesses Musicales» (Белград, Сербія) – 2016р.
- Лауреат I премії VII міжнародного конкурсу ЕС ім. А. Домбровского (Рига, Латвія) – 2011р.
- Лауреат II премії 11 міжнародного конкурсу ЕMCY «Ohrid Pearls – 2012» (Охрід, Македонія)
- Лауреат I премії V міжнародного конкурсу ім. Ф. Телемана (Познань, Польща) – 2008 р,
- дипломант III міжнародного конкурсу ім. С. Гольдберга (Дрезден, Мейсен, Німеччина ) - 2011 р
- Гран –прі міжнародного конкурсу «Blue bird» (м. Сімферополь –Ялта)-2009
- Володар спеціальних призів фонду Анрі Марто (м. Ліхтенберг, Німеччина )
- Лауреат II міжнародного конкурсу ім. Шимановського і Г. Ернста (Вроцлав, Польща– 2009р.)
- Лауреат II міжнародного конкурсу ім. М. Єльского (Мінск, Бєларусь) – 2007р.
- Лауреат міжнародного конкурсу «Talents for Europe»– 2007» (Дольний Кубін, Словаччина)

Виступав з концертами в рамках різних музичних конкурсів та фестивалів в багатьох містах України , Швейцарії , Бельгії, Голландії, Франції , Австрії , Німеччини, Іспанії, Латвії, Польщі, з оркестрами Львівської , Закарпатської, Волинської і Хмельницької філармонії, «Київської камерати», камерного оркестру «Віртуози Львова», Національного латвійського симфонічного оркестру, Сербського оркестру радіо та телебачення.

Виступав в складі європейського міжнародного оркестру «I`culture»2015 як другий концертмейстер симфонічного оркестру.
Навчався на майстер-класах у всесвітньо відомих скрипалів: Борис Кушнір, Дональд Вайлерштайн, Олег Криса , Світлана Макарова , Ігор Волошин , Петру Мунтяну, Ігор Озім, Ірина Бочкова, Роман Ласоцкі.
Виступав з такими диригентами як Юкка-Пекка Сарасте (головний диригент радіо BBC і Кельнської філармонії), Джошуа Вайлерштайн, Ян Домбжелевскі, Кирило Карабиць, Валерій Матюхін, Юрій Бервецький , Сергій Бурко, Йосип Созанський , Зінаїда Остафійчук , Тетяна Лисенко.

Тимчасово відвідувачів не приймає