П'ятниця, 21 липня, 2017

Відбулася зустріч з родиною з Австралії

10 липня 2017 року до нашого Музею вперше завітала із далекої Австралії Сюзанна Макдональд-Скорик, правнучка рідної сестри Соломії Крушельницької Олени Охримович, донька Юрія Скорика.
Юрій Скорик, один із трьох синів Марії-Соломії і Михайла Скорика, народився в 1928 році у Львові. Під час німецької окупації виїхав на Захід. Згодом емігрував до Австралії, працював інженером-механіком, одружився із Барбарою Джоан Блекман. Подружжя виховало дві доньки - Сюзанну-Марію і Христину-Саломею. Лише після проголошення Україною незалежності Юрій Михайлович зміг відвідати свою батьківщину та зустрітися з братами Володимиром і Мирославом. Помер у 2012 році далеко від рідної землі.

Сюзанна, її донька Елен, Мирослав та Мілана Скорики зустрілися з працівниками Музею, оглянули експозицію та залишили записи у Книзі вражень. Мирослав Скорик передав у фонди музею нові матеріали про родину Крушельницьких із США.

Тимчасово відвідувачів не приймає