П'ятниця, 07 липня, 2017

7 липня, п’ятниця - Відкриття персональної виставки львівської художниці Лесі Квик "Між доброднями супервечори" (відео)

Палітра образів Лесі Квик – це неповторні миті нашого щоденного життя, звичайні речі, події і люди, які завдяки особливому баченню художниці стають символами, знаками, філософськими узагальненнями або дотепними штрихами до “портрету” цього прекрасного, такого різноманітного, часом кумедного світу, яким його бачить мисткиня.
У мистецькому доробку Лесі Квик – станковий живопис, графіка, книжковий дизайн, батик.
Саме роботи у техніці вільного розпису шовку будуть представлені на персональній виставці в Музеї Соломії Крушельницької. Детальніше – на сайті Фотографії старого Львова
Початок о 16.00. Вхід вільний

Інформація про відкриття тут