Понеділок, 15 травня, 2017

21 травня - театралізована екскурсія «Анна Крушельницька: в тіні Великої Соломії?»

Анна Крушельницька (1887-1965), українська оперна і камерна співачка (сопрано), рідна сестра Соломії Крушельницької.
У цій екскурсії роль Анни виконає артистка Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки Марічка Городечна-Дзвонік. Слайди фотографій, а також звучання вокальних творів з репертуару А. Крушельницької, відеоперегляд уривка з балету “Повернення Баттерфляй” Дж. Пуччіні – М. Скорика допоможуть глибше зрозуміти стрімкий злет кар‘єри, а також трагічну долю Анни Крушельницької. Анна була останньою з Крушельницьких. Живучи у родинному будинку, саме вона зберігала його таємниці. Чи була вона у тіні своєї уславленої сестри зможе дізнатися кожен, хто завітає до нас.

Початок о 15.00
Вік: від 12 років