Субота, 13 травня, 2017

17 травня – 30 червня 2017 - виставка "На вершині світової слави" в м. Івано-Франківську

17 травня 2017 р. в Івано-Франківському обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки матеріалів з фондової колекції Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові "На вершині світової слави", присвяченої 145-річчю від дня народження співачки.
Адреса музею: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 4А. Початок о15.30. Вхід вільний.

На виставці демонструються оригінальні матеріали з фондів Музею Соломії Крушельницької, які розкривають найважливіші етапи життя і творчості української співачки, її виступи на найвідоміших оперних та концертних сценах світу. Це – фотографії С. Крушельницької в різних ролях та в приватному житті, програми її виступів, клавіри опер з бібліотеки артистки, її особисті речі, документи, художні твори. Доповнюють експозицію реконструкції сценічних костюмів Соломії Крушельницької. Окремо представлена тема виступів Соломії Крушельницької в містах Західної України на початку ХХ ст. Всі ці матеріали дають відвідувачам можливість краще пізнати велич і надзвичайний талант однієї з найбільших оперних співачок минулого століття, 145-річний ювілей якої відзначаємо цього року. Нещодавно ця виставка експонувалася в Коломиї.

Тимчасово відвідувачів не приймає