Середа, 03 травня, 2017

Відійшов у вічність Ганс Менцинський

30 квітня 2017 р. відійшов у вічність Ганс Менцинський (нар. 1938) – онук славетного українського оперного співака Модеста Менцинського.

Ганс Менцинський мешкав з родиною у Швеції. Працював інженером на відомій шведський фірмі “Вольво”, був завзятим колекціонером – членом королівського нумізматичного товариства у Стокгольмі. У 1996 р. Ганс Менцинський вперше приїхав до Львова. Тоді, в подарунок Музею Соломії Крушельницької, він привіз, взявши на себе також і транспортні витрати, особистий інструмент свого діда – концертний рояль відомої фірми “G.Bechstein”, що зайняв своє почесне місце в “Музичному салоні” музею.
З того часу Ганс Менцинський став щирим і відданим приятелем Музею Соломії Крушельницької. Завдяки йому фондова колекція поповнилася безцінними скарбами з приватного архіву Модеста Менцинського. Це – більше тисячі оригінальних фотографій, рукописів, документів, нотних видань, архівних платівок, особистих речей, які зберігалися в родини співака у Швеції.
Працівники Музею глибоко сумують з приводу смерті Ганса Менцинського і висловлюють щирі співчуття його великій родині.
Вічная пам’ять

Тимчасово відвідувачів не приймає