Вівторок, 09 травня, 2017

5 травня - 6 червня - Виставка до Дня матері "Берегині", графіка Тетяни Черевань (оновлено, відео)

Запрошуємо на відкриття виставки, що відбудеться 5 травня о 16.00. Вхід вільний

Для гостей заходу прозвучить музичний дарунок від юних музикантів. Своє мистецтво представлятимуть учні фортепіанного відділу Львівської державної музичної школи №1 ім.А.Кос-Анатольського та учні духового відділу Львівської державної музичної школи №3. У програмі класичні твори, українські народні пісні, а також джазові композиції.

Роботам Тетяни Черевань завжди притаманна імпровізація, яку можна порівняти із танцем, в якому лінії, форми, світло, текстура цілком підкоряються її гармонічному відчуттю лінії. Постмодернові ритми природно вплітаються в простір арт-нуво та конструктивно-мінімалістичної естетики 60-х років 20 сторіччя.

Жіночі образи в творчості Тетяни Черевань займають центральне місце. В роботах художниці жінка -- це символ життя та віри, виклик неестетичності оточення та приземленим людським стосункам. Художниця створює образ жінки разом із її мріями, ілюзіями, в яких може врятуватись та черпати натхнення душа. При всьому цьому художниця ретельно «режисує» сюжет та композицію, залишаючись дуже уважною до деталей.

У своїй творчості Тетяна Черевань досліджує жінок, а можливо і саму себе, і ми можемо побачити шари цих досліджень – від спокійного, простого документування портретів своїх найближчих подруг (серія робіт «Мої подруги»), від дослідження сексуальної природи та бажань (серії робіт «Бажання бути» та «Дика та непокірна») – до зваженої, упевненої, актуальної розробки символу української жінки-Берегині (серія робіт «Берегині»).

Серія робіт «Берегині» була створена в 2015 році, під впливом подій на Майдані.

Ця виставка з успіхом пройшла в Харкові, Києві та Черкасах. Її побачили тисячі відвідувачів. Пошта Майдану надрукувала серію поштових марок Тетяни Черевань з проекту "Жінка Берегиня", до дня Матері в 2015 році.

У травні цього року виставку побачать у Львові.

Тимчасово відвідувачів не приймає