Середа, 30 листопада, 2016

1-17 грудня 2016 р. – "Віражі" виставка живопису Надії Марцинюк

Марцинюк Надія Богданівна, народилася 5 жовтня 1966 р. в місті Тернополі в родині Богдана і Марти (з Миськів) Чуквінських. Згодом з батьками переїхала до Львова. Навчалася у Львівській середній школі № 1 (тепер – Академічна гімназія), середню професійну освіту здобула у Львівському ПТУ Облпобутуправління (спеціальність кравець верхнього одягу), вищу – в Московському сучасному гуманітарному університеті (спеціальність – юрист). Від 2012 р. працює в Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької у Львові у відділі зберігання цінностей. Мама трьох дітей.

Зростаючи у творчій родині (рідний вуйко – відомий скульптор Еммануїл Мисько), завжди мала потяг до мистецтва: вишивала картини, ікони, сорочки; виготовляла прикраси з бісеру, металу, сутажу. Вишиті картини прикрашають домівки рідних, друзів, а ґердани й інші прикраси тішать не одну володарку...

У 2014 р. почався абсолютно новий етап творчості: захоплення малярством. Позитивні відгуки фахівців, розширення числа замовників надихнули на створення першої персональної виставки. На виставці експонуються картини, частина з яких вже знайшли своїх власників. Багато робіт неможливо було представити, оскільки вони зберігаються у приватних колекціях далеко за межами України.