Четвер, 15 травня, 2014

16 травня - 10 липня 2014 р. — виставка "25 раритетів Соломіїного дому"

Напередодні Міжнародного дня Музеїв - 16 травня о 16 годині у Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької  відбудеться відкриття виставки «25 раритетів Соломіїного дому». Новий виставковий проект презентується також і у рамках відзначення 25-ліття діяльності меморіального Музею славетної української співачки.

На виставці буде представлено 25 оригінальних матеріалів - фотографій, архівних грамплатівок і нотних видань кінця ХІХ - першої половини ХХ століття. Ці раритети входять до складу великого – понад 20 тисяч одиниць збереження - фондового зібрання Музею і представляють 25 цілісних історій, пов'язаних з іменами славетних українських і зарубіжних музикантів: співаків Соломії Крушельницької, Модеста Менцинського, Олександра Носалевича, Михайла Голинського, Клима Чічки-Андрієнка, Мирослава Скала-Старицького, Іри Маланюк, Євгенії Зарицкої, Сельми Курц, Енріко Карузо, піаністів Любки Колесси і Дарії Гординської-Каранович, композиторів Михайла Вербицького, Миколи Лисенка, Василя Барвінського, Станіслава Людкевича, Ріхарда Штрауса та Ріхарда Вагнера.

У програмі відкриття: Концерт камерної музики за участю струнного квартету "Adlibitum" (керівник - Ореста Ленишин)

У день відкриття виставки вхід вільний