П'ятниця, 31 січня, 2014

4 лютого - 2 березня 2014 - "Скарби Соломіїного дому". Виставка до 25-річчя діяльності Музею у приміщенні Львівського музею історії релігії

Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької займає особливу нішу в культурному просторі нашої країни, а його фондова колекція – майже 20 тисяч одиниць збереження, є однією з найбагатших щодо представлення персоналій української музичної культури.

На виставці «Скарби Соломіїного дому» експонується понад 150 оригінальних пам’яток з восьми фондових груп музею, у яких зберігаються матеріали із приватних архівів співаків Соломії Крушельницької, Олександра Мишуги, Модеста Менцинського, Анни Крушельницької, Одарки Бандрівської, Іри Маланюк, Михайла Голинського, Іванни Синенької-Іваницької, Олександри Любич-Парахоняк, Іванки Мигаль, Ніни Шевченко, Володимира Ігнатенка, композиторів Станіслава Людкевича, Василя Барвінського, Миколи Колесси, піаністів Любки Колесси, Марії Крушельницької, Галі Левицької, Дарії Гординської-Каранович, Романа Криштальського, скрипалів Юрія Криха, Ярослава Грицая та багатьох інших українських та зарубіжних музикантів. На виставці експонуються також і раритетні нотні видання та грамофонні платівки кінця ХІХ початку ХХ століть, твори образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, що вдало доповнюють знайомство із фондовою збіркою Музею Соломії Крушельницької.

Виставка «Скарби Соломіїного дому» приурочена до 25-ти річного ювілею діяльності Музею Соломії Крушельницької. У програмі відкриття виставки: демонстрація фільму «Два життя Соломії» (Київська студія документальних фільмів, режисер Олександр Фролов), музична програма за участю солістки Львівської філармонії Лілії Коструби (партія фортепіано – Орест Коструба)

Відкриття виставки 4 лютого о 16.00 у виставковому залі Львівського музею історії релігії (пл. Музейна, 1). Вхід вільний