Середа, 25 грудня, 2013

27 грудня 2013 року – нагородження учасників обласного конкурсу «Стрийський Боян»

У п’ятницю, 27 грудня 2013 року, о 10.00 в приміщенні Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької відбудеться оголошення результатів обласного заочного конкурсу «Стрийський Боян». Конкурс присвячено 150-річчю від дня народження Остапа Нижанківського, композитора, диригента, священика, громадського діяча, та вшанування творчої спадщини митця і його родини. Ініціатором проведення конкурсу є Богдан Сидорак, депутат Львівської обласної ради, організатор – КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді». Конкурс проходив з 25 листопада до 15 грудня 2013 року і проводився у двох напрямках: літературна творчість (поезія, нарис, оповідання) і дослідницька робота.

Всього у конкурсі взяло участь 25 учнів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів області, які представили 12 дослідницьких і 6 творчих робіт. Переможцями в номінації «Найкращий художній твір» визначено Сливку Роксолану, ученицю 6(10) класу Сколівської академічної гімназії, і Селіверстову Вікторію, методиста Інформаційно-методичного центру освіти Жовківської районної державної адміністрації. У номінації «Дослідницька робота» журі відзначило роботи Ничай Тетяни, учениці 10 класу Жвирківської СЗШ Сокальського району, та Мусій Юлії, учениці 7 (11) класу Сокальської гімназії.

Довідка для відвідувачів:

Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької

79007, м. Львів, вул. С. Крушельницької, 23.
Тел. 38(032) 261 04 76, тел/факс 261 04 74
e-mail: [email protected]

Експозиція музею працює щодня з 10 до 17 год.

Порядок проведення екскурсій у СУБОТУ, НЕДІЛЮ та НЕРОБОЧІ ДНІ:

Група – до 15 осіб

Екскурсійне обслуговування для всіх категорій відвідувачів – 100 грн.

Відділ: Меморіальний музей Станіслава Людкевича

Тел.: 38 (032) 276 96 12
e-mail:  [email protected]

Музей приймає відвідувачів у п’ятницю і неділю з 10.00 до 17.00

Екскурсійне обслуговування для всіх категорій відвідувачів – 50 грн.