Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької
en / de

Музично-меморіальний музей
Соломії Крушельницької у Львові

Філія: Меморіальний музей Станіслава Людкевича

Веб-сайт створений за підтримки Управління культури та туризму Львівської міської ради.

Понеділок, 21 жовтня, 2013

Відбулася зустріч з представниками туристичного бізнесу Львова

16 жовтня у Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької відбулася зустріч представників туристичного бізнесу із працівниками Музею з метою обговорення тенденцій і перспектив розвитку у Львові «музичних» туристичних маршрутів. 

Зустріч проходила у рамках заходів проекту “110 років Музикальній кам’яниці”, метою якого є відзначення львівської ювілейної дати: 110 років тому відома оперна примадонна Соломія Крушельницька стала повноправною мешканкою Львова. Саме восени 1903 року співачка купила у Львові будинок по вул. Крашевського (тепер – вул. С.Крушельницької № 23). З огляду на славетну власницю, мешканці міста з часом почали називати цей дім «Музикальна кам’яниця». З 1989 року на другому поверсі будинку розташований один з найвідоміших музичних осередків Львова – Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької. Сьогодні фондова колекція цього музею є однією з найбільших збірок документальних пам’яток української музичної культури. Одним з важливих напрямків діяльності музею, поруч з основними видами музейної роботи, є популяризація «музичних туристичних» маршрутів з метою піднесення іміджу Львова як міста музичного туризму.

 

Ірина Криворучка, головний зберігач фондів Музею, відзначила, що проект “110 років Музикальної кам’яниці” покликаний привернути увагу мешканців і гостей Львова до постаті славетної львів’янки Соломії Крушельницької, інших музичних діячів, до історії, традицій і надбань музичної культури міста, популяризації «музичних» туристичних маршрутів до Львова шляхом проведення ряду заходів на базі Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької.

  

Під час зустрічі працівники Музею познайомили присутніх зі своїми напрацюваннями у туристичній сфері. Завідувач наукового відділу Данута Білавич представила туристичні маршрути – «Львів музичний» та «Соломія Крушельницька і Львів». З метою популяризації цих маршрутів був виданий ілюстрований путівник "Соломія Крушельницька і Львів" українською, англійською, німецькою польською мовами. Для слухачів курсів екскурсоводів по Львові Д. Білавич підготувала методичний посібник "Львів музичний".

 

Ірина Криворучка презентувала туристичний маршрут "Оперні подорожі", який розрахований на туристів-меломанів з німецькомовних країн. 

На завершення відбулося жваве обговорення проблем ринку туристичних послуг у Львові.

Модератором зустрічі була Галина Тихобаєва, директор Музею.

 

Архів

 

Довідка для відвідувачів

Музично-меморіальний музей С. Крушельницької
79000, м. Львів, вул. С. Крушельницької, 23.
Тел. 38(032) 261-04-76, тел/факс 261-04-74
e-mail: [email protected]

Експозиція музею працює щодня з 10 до 17 год.
Вихідний день – вівторок.

Порядок проведення екскурсій у СУБОТУ, НЕДІЛЮ
та НЕРОБОЧІ ДНІ:
Екскурсійний супровід згідно такого розкладу:
10.30, 12.00, 14.00, 16.00
Група - до 15 осіб

Вхідний квиток:

  • для учнів і пенсіонерів – 10 грн.
  • для студентів – 15 грн.
  • для дорослих відвідувачів – 20 грн.

Екскурсійне обслуговування для всіх категорій відвідувачів + 50 грн.

Філія: Меморіальний музей С. Людкевича
79011, м. Львів, вул. С. Людкевича, 7.
тел. (032) 276 96 12


Музей приймає відвідувачів у п’ятнцю і неділю з 10.00 до 17.00
Екскурсії – за попереднім замовленням
Екскурсійна група – до 12 осіб