Субота, 19 жовтня, 2013

21 жовтня - 11 листопада 2013 р. виставка "Українські співаки в операх Джузеппе Верді"

Цього року музична громадськість відзначає знаменний ювілей – 200 років від дня народження видатного італійського композитора Джузеппе Верді. Ще за життя митця його опери здобули надзвичайну популярність серед шанувальників музичного мистецтва. І в наші дні твори Дж. Верді входять в постійний репертуар оперних театрів у всьому світі. Музично-сценічні твори композитора відзначається мелодичним багатством, емоційною насиченістю, почуттями, які в усі часи співзвучні слухачам. Співаки ж цінують опери композитора з виграшність і ефектність арій, пристосованість до голосового апарату, можливість продемонструвати свою сценічну майстерність і тому обирають їх для своїх найвідповідальніших виступів.

У фондах Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові зберігається велика кількість архівних матеріалів, які розповідають про виступи українських співаків в операх Джузеппе Верді. Матеріали знаходяться у різних фондових групах – Фонді Соломії Крушельницької, Фонді музичних діячів, Фонді записів, Фонді Ярослава Грицая та ін. Це – оригінальні фотографії, афіші, програми, нотні видання, фонозаписи. Частина з цих матеріалів представлена на виставці “Українські співаки в операх Джузеппе Верді”.

Персоналіями виставки є Соломія Крушельницька, Олександр Мишуга, Модест Менцинський, Михайло Голинський, Іра Маланюк. Окремо представлені солісти Львівського театру опери й балету, серед яких – Ніна Шевченко, Ніна Тичинська. Володимир Ігнатенко, Ігор Кушплер, Стефан П’ятничко, Наталія Дацько.

Відкриття 21 жовтня, понеділок о 16.00                                 Вхід вільний

Довідка для відвідувачів:

Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької

79007, м. Львів, вул. С. Крушельницької, 23.
Тел. 38(032) 261 04 76, тел/факс 261 04 74
e-mail: [email protected]

Експозиція музею працює щодня з 10 до 17 год.

Порядок проведення екскурсій у СУБОТУ, НЕДІЛЮ та НЕРОБОЧІ ДНІ:

Група – до 15 осіб

Екскурсійне обслуговування для всіх категорій відвідувачів – 100 грн.

Відділ: Меморіальний музей Станіслава Людкевича

Тел.: 38 (032) 276 96 12
e-mail:  [email protected]

Музей приймає відвідувачів у п’ятницю і неділю з 10.00 до 17.00

Екскурсійне обслуговування для всіх категорій відвідувачів – 50 грн.