Середа, 18 липня, 2012

У п’ятницю, 20 липня о 15.00 відкриття виставки художніх робіт Дем’яна Перетятка

Виставка художніх робіт Дем’яна Перетятка розпочинає цикл мистецьких виставок "Художники з родини Соломії Крушельницької".

Дем’ян Перетятко народився 6 листопада 1991 р. у Львові в мистецькій родині. Його дідусь – композитор Мирослав Скорик доводиться внучатим племінником Соломії Крушельницької.

Дем’ян Перетятко закінчив відділ художнього ковальства у Львівському державному коледжі прикладного та ужиткового мистецтва ім. І. Труша. У квітні 2012 р. у Львові відбулася його перша персональна виставка живопису, які отримала таку оцінку мистецтвознавця Романа Яціва: "Як за формально-образним мисленням, так і за смисловим наповненням малярських творів Дем’ян Перетятко знаходиться на перших щаблях свого професійного становлення. Конфігурація його дебютної персональної виставки ще не є достатньою для відстеження закономірностей у внутрішньому розвитку певних естетичних ідей, але деякі питомі мистецькі риси автора вже можна відчитати. Одна з них – це експресивність, як базова субстанція для розкриття його багатої емоційної палітри..."