П'ятниця, 11 червня, 2010

У суботу, 12 червня 2010 р. відбудеться презентація книги Т.Булат і Т.Філенка "Світ Миколи Лисенка..." Початок о 15.00

Тамара Булат, Тарас Філенко

«Світ Миколи Лисенка. Національна ідентичність, музика і політика України ХІХ – початку ХХ століття»

(Київ, видавництво «Майстерня книги»)

Книга видана за сприяння Відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні і фонду «Відродження»,

Це книга-альбом про життя і творчість основоположника української музики Миколи Лисенка, у якій висвітлено діяльність широкого кола культурних діячів, артистів, музикантів, художників, літераторів, які сприяли національному розвиткові української літератури, музики і мистецтва; використано численні архівні і фотоматеріали, спогади, листи і документи, зокрема з Музею Миколи Лисенка. Завершує її надзвичайно цінний для музикознавців і етнологів список композицій і літературних праць Лисенка, до якого ввійшов практично повний перелік творів композитора.

У виданні проаналізовано культурологічні та політичні процеси, вирішальні для розвитку, збереження і становлення української національної культури. До нього додано диск із записами фортепіанних і вокальних творів Миколи Лисенка. Випуск диска було також спонсоровано Відділом преси, освіти і культури Посольства США.

На презентації буде присутній один із авторів книги – Тарас Філенко, доктор філософії, етномузикознавець і музикант (Піттсбург, штат Пенсильванія).

Довідка для відвідувачів:

Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької

79007, м. Львів, вул. С. Крушельницької, 23.
Тел. 38(032) 261 04 76, тел/факс 261 04 74
e-mail: [email protected]

Експозиція музею працює щодня з 10 до 17 год.

Порядок проведення екскурсій у СУБОТУ, НЕДІЛЮ та НЕРОБОЧІ ДНІ:

Група – до 15 осіб

Екскурсійне обслуговування для всіх категорій відвідувачів – 100 грн.

Відділ: Меморіальний музей Станіслава Людкевича

Тел.: 38 (032) 276 96 12
e-mail:  [email protected]

Музей приймає відвідувачів у п’ятницю і неділю з 10.00 до 17.00

Екскурсійне обслуговування для всіх категорій відвідувачів – 50 грн.