Четвер, 12 березня, 2020

13 березня, п'ятниця - концерт учнів Володимира Ігнатенка

13 березня у п’ятницю о 16 год у рамках закриття виставки «ВОЛОДИМИР ІГНАТЕНКО: МИТЕЦЬ І ПЕДАГОГ» відбудеться концерт студентів класу викладача кафедри сольного співу ЛНМА ім. М. Лисенка заслуженої артистки України Любові Качали – Тамари Дубенчук, Ілони Борщ, Ірини Поломаної, Дарії Смачило, Катерини Ричкової, Христини Петрів. Концертмейстер – Олена Булатова. Концерт пройде під гаслом «Учні моїх учнів» , адже провідна солістка Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької Любов Качала є ученицею народного артиста України, професора Володимира Дмитровича Ігнатенка.

31 січня минуло 80 років від дня народження Володимира Ігнатенка (1940-2010), соліста Львівської опери, народного артиста України, професора, завідувача кафедри сольного співу ЛНМА ім. М. Лисенка.
Виставка побудована на матеріалах з архіву співака, який митець ще за життя передав фонди Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької.
Народна мудрість твердить, що кожна людина впродовж життя повинна збудувати дім, виховати дитину, посадити дерево. Місія ж митців, співаків-педагогів є набагато ширшою – будувати храми людських душ, ділитися своїм талантом з іншими, виховати собі спадкоємців. Своє призначення людини, митця, педагога намагався виконати достойно Володимир Дмитрович Ігнатенко. Свідченням цього є не лише великий оперний репертуар співака (70 партій!), сотні вокальних мініатюр, чисельні відгуки в пресі на його виступи, урядове визнання, а й талановиті студенти професора.
Лише у Львівській опері – вісім провідних солістів. Це – заслужені артисти України Любов Качала і Роман Трохимук, лауреати міжнародних конкурсів Анастасія Блик-Корнутяк, Микола Корнутяк, Юрій Шевчук, Петро Радейко, Олег Лановий, Тетяна Оленич, які є вихованцями Володимира Ігнатенка. Чимало їх працює в інших музичних закладах Львова, України та світу: Іванна Комаревич,Володимир Кудовба, Андрій Ковбасюк, Віталій Лісковецький, Мар’яна та Галина Гаврилко, Соломія Приймак, Назар Тацишин, Ярина Рак.

Олександра Кирик, ст. науковий співробітник Музею

Довідка для відвідувачів:

Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької

79007, м. Львів, вул. С. Крушельницької, 23.
Тел. 38(032) 261 04 76, тел/факс 261 04 74
e-mail: [email protected]

Експозиція музею працює щодня з 10 до 17 год.

Порядок проведення екскурсій у СУБОТУ, НЕДІЛЮ та НЕРОБОЧІ ДНІ:

Група – до 15 осіб

Екскурсійне обслуговування для всіх категорій відвідувачів – 100 грн.

Відділ: Меморіальний музей Станіслава Людкевича

Тел.: 38 (032) 276 96 12
e-mail:  [email protected]

Музей приймає відвідувачів у п’ятницю і неділю з 10.00 до 17.00

Екскурсійне обслуговування для всіх категорій відвідувачів – 50 грн.