Понеділок, 24 вересня, 2018

24 вересня 2018 р. - презентація книги «Бабай. Унікальний квиток до Львова»

Вже не вперше в Музеї Соломії Крушельницької відбуваються літературні зустрічі з ініціативи відомого львівського письменника і видавця Василя Ґабора. 24 вересня 2018 р. в Музеї відбулася презентація книги «Унікальний квиток до Львова» талановитого західноукраїнського письменника Богдана Нижанківського (1909-1986), що побачила світ у видавництві «Піраміда» (упорядкування, передмова, літературна редакція та примітки Василя Ґабора). До книги увійшли вірші, опубліковані у трьох збірках під псевдонімом Бабай. Богдан Нижанківський приходить до українського читача зі своїми феєричними віршами, настроєва гама яких сягає від гострої іронії та сатири до тонкої лірики, у них обірваною струною бринить ностальгія за рідним містом.
Участь у презентації взяв посол Канади Роман Ващук – ініціатор цього видання. Бесіда проходила в теплій, майже родинній атмосфері. Після презентації пан Ващук оглянув експозицію музею, залишив відгук у «Книзі вражень»: «З вдячністю за літературне пополудне і екскурсію по цьому дуже людяно спорядженому музею великої співачки Соломії Крушельницької».

Дарунок від посла Канади в Україні п. Романа Ващука – книгу «Бабай. Унікальний квиток до Львова» отримує директор Музею Галина Тихобаєва. Праворуч – Василь Ґабор