Понеділок, 12 березня, 2018

18 березня 2018 р., неділя - Концерт-презентація Валерія Квасневського

18 березня (неділя) о 15.00 у Львівському музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької відбудеться концерт з вокальних та камерно інструментальних творів сучасного українського композитора Валерія Квасневського. На концерті презентуватиметься новий аудіо альбом композитора з інструментальних творів та солоспівів на слова українських поетів-класиків й сучасних авторів.
У концерті беруть участь солісти Львівського національного оперного театру ім. С. Крушельницької Андрій Бенюк та Світлана Мончук, а також лауреат міжнародного конкурсу Софія Сосновська (флейта), студенти Львівського музичного коледжу ім. С. Людкевича, учні музичних шкіл.

Музей протягом 26 років співпрацює з Валерієм Квасневським. Ще в 1992 році з його ініціативи у музеї відбувся Вечір вокальної та камерно інструментальної музики до 150-річчя від дня народження М. В. Лисенка, в якому Валерій Квасневський брав участь як виконавець. У тому ж році відбувся й авторський концерт з творів Валерія Квасневського. В стінах музею відбувалися музично-літературні вечори, присвячені Івану Франкові, Лесі Українці, на яких звучали солоспіви композитора, написані на їхні вірші. До 125 роковин від дня народження Лесі Українки у музеї проводились зйомки музичного телефільму «Хотіла б я піснею стати» за сценарієм та з музикою Валерія Квасневського.