П'ятниця, 01 грудня, 2017

Відбулася ІІІ Всеукраїнська наукова конференція “Меморіальні музеї сьогодні: специфіка фондової, експозиційної та освітньої роботи” (відео).

6-7 листопада 2017 року, в приміщенні Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові відбулася ІІІ Всеукраїнська наукова конференція “Меморіальні музеї сьогодні: специфіка фондової, експозиційної та освітньої роботи”.

Учасниками конференції стали представники меморіальних музеїв зі всієї України, а саме з Одеси, Києва, Бережан, Кам’янського, Львова та інших міст. Потрібно зазначити, що це вже втретє ця наукова конференція збирає музейників у Львові. Попередня проходила в минулому році 17-18 листопада і залишила по собі вагомий слід в музейному житті України.

Вже традиційно, третій рік поспіль, медіа-партнер Музею Соломії Крушельницької “Фотографії старого Львова” в особі пана Романа Метельського проводив архівну зйомку всіх виступів доповідачів і викладає їх для загального доступу.

Данута Білавич. “Проблеми дослідження біографії Соломії Крушельницької (на прикладі матеріалів з особистого архіву співачки).”

Олександр Міхно. “Особливості побудови експозиції Педагогічно-меморіального музею Василя Сухомлинського”

Аліса Семенова. “Науково-освітня робота в контексті формування стратегії музею Михайла Грушевського у Києві”

Дарія Сухоставець.“Співпраця із засобами масової інформації на прикладі реклами науково-освітніх проектів Історико-меморіального музею Михайла Грушевського у Києві”

Алла Єфремцева. Діяльність Кам`янського історико-культурного заповідника з популяризації творчості Кароля Шимановського