Четвер, 15 вересня, 2016

Презентація книги І.Куриліва “Флейти на вітрах” - 16 вересня

Київське видавництво “Laurus" презентує поетичну збірку "Флейти на вітрах". Автор –  музикант і поет Ігор Курилів. Ігор Курилів має дві музичні освіти, концертний адміністратор, організатор і продюсер багатьох музичних проектів. Багато років був концертним директором Софії Ротару. Він музикант, заслужений діяч мистецтв України, нагороджений орденом "За заслуги" III ступеня, нині заступник генерального директора Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г.Г. Верьовки. Така авторитетна й знана людина в шоу-бізнесі мала б писати мемуари, але пан Ігор, то інша особистість. Тому вашій увазі ми пропонуємо його збірку поезії «Флейти на вітрах». (Інформація з сайту http://bookforum.ua/books/flejty-na-vitrah)

Початок о 16.00                                                   Вхід вільний

Тимчасово відвідувачів не приймає