П'ятниця, 25 січня, 2013

29 січня 2013 - Презентація книги С.Павлишин "Історія однієї кар’єри”

Це друге доповнене видання про життєвий і творчий шлях однієї із найяскравіших оперних прімадон другої половини ХХ століття, нашої краянки Іри Маланюк (1919-2009). У додатку книги – компакт-диск із записом вокальних творів у виконанні співачки. Фінансову підтримку видання здійснило австрійське представництво OEAD у Львові. Книга вийшла у львівському видавництві Ліга-Прес.

Іран Маланюк достойно презентує присутність українського оперного мистецтва у контексті світової музичної культури. Впродовж багатьох років про неї писали найкращі музикознавці світу, які зараховували Іру Маланюк до перфектних виконавиць творів Ваґнера і Моцарта. Її голос – мецо-сопрано – наповнено і багато звучав як у сопрановому, так і в альтовому регістрах. Ім’я Іри Маланюк стоїть поряд з іменами таких співаків світової слави, партнерів артистки по сцені, як Рената Тебальді, Маріо дель Монако, Джузеппе ді Стефано, Дітріх Фішер Діскау, Ліза делля Каза. Артистка співпрацювала з відомими режисерами Віляндом Ваґнером і Рудольфом Гартманом. Творча праця та дружба єднала її з диригентами Гансом Кнаппертсбушем, Вільгельмом Фуртвенґлером, Гербертом фон Караяном та Паулем Гіндемітом.

Під час презентації прозвучать музичні твори у виконанні Іри Маланюк, днмонструватиметься уривок відеозапису постановки опери Ріхарда Штрауса «Арабелла» за участю І. Маланюк.

На завершення презентації - автограф-сесія для бажаючих придбати книгу

Початок о 15.00.

Вхід вільний