П'ятниця, 23 листопада, 2012

28 листопада, середа - Вечір спогадів про Марію Білинську

“Ареал” професійної діяльності Марії Білинської – педагога, науковця, музичного критика, членкині Спілки композиторів України, лектора музично-просвітницької сфери, – надзвичайно насичений, а Постать ця наділена особливою харизмою вродженої інтеліґентності, людяності, доброзичливості. Саме завдяки рисам характеру, широкому діапазонові виконуваних завдань Марія Білинська була знаною, популярною в найкращому розумінні цього слова Особистістю в нашому місті Львові, також – у Коломиї, на Буковині, в усій Україні та за межами рідної землі.

У 2012 р. вийшла книга спогадів про Марію Білинську "Подвижниця української культури. Книга на пошану Марії Білинської", презентація  якої відбудеться під час Вечора.

"...наші спомини прагнемо передати і сучасним, і наступним поколінням адресатів, щоби постать Марії Білинської й надалі зберігала належне Їй місце в ореолі видатних заслуг на широкій, дзвінкій ниві української музичної культури, котрі слід підхоплювати як творчу естафету. Це – взірець для наслідування й розвитку накреслених Нею провідних засад". (Любомира Яросевич)

Початок о 15.00.           Вхід вільний